Bevrijdingsdag Maastricht 2019: ingetogen, maar reuzegezellig
Op 4 mei herdenken we. Op 5 mei vieren we de bevrijding. Al sinds jaar en dag is Bevrijdingsdag een dag waarop muziek centraal staat. Bevrijdingsdag in Maastricht 2019 is, net als de vorige jaren, een gezellig samenkomen op de pleinen in de stad. Het bevrijdingsfestival Limburg vindt dit jaar plaats in de gemeente Roermond. Hier strijken de ambassadeurs van de vrijheid neer en genieten ruim 45.000 mensen van het grootste gratis bevrijdingsfestival van Limburg.
Bevrijdingsfestival Limburg dit jaar in Roermond
Op 14 plekken in Nederland organiseert het Comité 4 & 5 Mei bevrijdingsfestivals. Meestal in de provinciehoofdsteden, maar in Limburg is dit jaar de gemeente Roermond gastheer voor het feest waar muziek en stilstaan bij vrijheid centraal staat. Op het moment van schrijven zijn de ambassadeurs van de vrijheid nog niet bekend gemaakt. Evenmin is bekend welke artiesten verder hun opwachting maken. Wat vast staat is dat duizenden mensen zich op Bevrijdingsdag van Maastricht naar Roermond begeven. Houdt de website van Bevrijdingsfestival Limburg in de gaten voor alle informatie over het programma, treintijden en andere praktische informatie.
Bevrijdingsdag in Maastricht
En natuurlijk kun je ervoor kiezen om gezellig in Maastricht te blijven op bevrijdingsdag. Want misschien viert Maastricht de vrijheid niet zo uitbundig, gezellig is het wel in de stad. Wat dacht je van een drankje op het gezellige Onze Lieve Vrouwenplein of het Vrijthof? Ook besluit een aantal winkels de deuren te openen op bevrijdingsdag. Houd voor het meest actuele programma de site van de VVV in de gaten. Hierop staat in aanloop naar 5 mei alles wat je wilt weten om van 4 en 5 mei onvergetelijke dagen te maken.
Rino Soeters
Algemeen Directeur
Foto credits Bevrijdingsfestival
MEER ARRANGEMENTEN
Zomervakantie Zuid Limburg
Vanaf € 47.25,- p.p. [...]
Tasting Arrangement Culinair
Vanaf € 87,- p.p. [...]
Midweek aanbieding
Vanaf € 49,- p.p. [...]
Even een Nachtje Weg naar Maastricht
Vanaf €42,- p.p. [...]
Valentijnsdag in Maastricht
Vanaf € 127,- p.p. [...]
Oudejaarsarrangement
Vanaf € 129,5 ,- p.p. [...]
Kerstarrangement Maastricht
Vanaf €79 ,- p.p. [...]
Last Minute Hotel Arrangement
10% korting op de best beschikbare prijs! [...]
‘Mestreech’ Weekend arrangement
Vanaf € 56,- p.p. [...]
Romantisch Uitje Maastricht
Vanaf €69,- p.p. [...]
Stedentrip naar Nederland
Vanaf €42 ,- p.p. [...]
Kerstvakantie Arrangement
Vanaf € 87,- p.p. [...]
Arrangement Inclusief Diner
Vanaf €88 ,- p.p. [...]
Augustus Vakantie in Maastricht, Limburg
Vanaf €48 p.p. [...]
Shop Arrangement Maastricht
Vanaf €42,- p.p.p.n. [...]
Fietsarrangement in Maastricht, Zuid-Limburg
Vanaf €42,- p.p.p.n. [...]
Hotel in de Buurt Van Maastricht
Vanaf €42,- p.p.p.n. [...]
Gezinsvakantie in Maastricht, Zuid-Limburg
Vanaf €42,- p.p.p.n. [...]
Vriendenweekend in Maastricht, Limburg
Vanaf €42,- p.p.p.n. [...]
Hotelarrangement in Zuid-Limburg
Vanaf €42,- p.p.p.n. [...]
Herfstvakantie in Maastricht, Zuid-Limburg
Vanaf €42,- p.p.p.n. [...]
Meivakantie in Maastricht, Zuid-Limburg
Vanaf €42,- p.p.p.n. [...]
Vriendinnenweekend in Maastricht, Limburg
Vanaf €42,- p.p.p.n. [...]
Wandelarrangement in Maastricht, Zuid-Limburg
Vanaf €42,- p.p.p.n. [...]
Vakantie in Zuid-Limburg
€42,- p.p.p.n. [...]
Voorjaarsvakantie in Maastricht, Zuid-Limburg
Vanaf €42,- p.p.p.n. [...]